Mesebemutató és zongorahangverseny a Szent István Művelődési Házban

2017-06-02
Pénteken délután mesebemutatóra, majd zongorahangversenyre várják a zenekedvelőket a Szent István Művelődési Házban. Borlói Rudolf zeneszerző tiszteletére szervezik a rendezvényt, amelyen a Tálos Edit Alapítvány zeneovisai és a Hermann László Zeneiskola növendékei lépnek fel.

Borlói Rudolf zeneszerző tiszteletére szerveznek rendezvényt június 2-án, pénteken 17 órától a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A Tálos Edit Alapítvány zeneovis kisgyermekei és a Hermann László Zeneiskola zongora szakos tanulói a Csimbum zenekara című mesét mutatják be.

A címszerepben Tiber Barnát, Harkály szerepében pedig Farkas Pollát láthatjuk-hallhatjuk. A fellépő gyerekeket Deményné Fegyó Viola zongoratanár és Bergerné Szőnyi Anna hegedűtanár készítették föl.A mese után egy Borlói Rudolf, a zeneiskola korábbi igazgatójának műveiből összeállított zongorahangversenyt hallgathatnak meg a zenekedvelő hozzátartozók, barátok és érdeklődők.