Az alapítványunk küldetése

A zenét élethivatásának tekintő tehetséges fiatalok tanulmányainak elősegítése. Székesfehérvár zenei életének, kultúrájának támogatása. Zenei pályára készülő tehetséges tanulók támogatása. Korai zenei nevelés, képességfejlesztés.

Az Alapítvány már több mint 10 éve segíti a zene iránt érdeklődő tehetséges fiatalokat, hogy megismerkedhessenek a hangszerekkel és a zenével. Az elmúlt években az Alapítvány támogatta a szakgimnázium diákjainak szakmai fejlődését. A Zeneovis foglalkozásokon keresztül a Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI-ban, illetve az óvodákban sikerült a zene szeretetével megismertetni az óvodásokat.