MMA támogatással irány Zánka

2021-06-05
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Magyar Művészeti Akadémia pozitív elbírálásban részesítette a Tálos Edit Alapítvány benyújtott pályázatát, így szervezetünk 500.000 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert a II. Nyári Zánkai Zenetábor megrendezésére. Hálásan köszönjük a támogatást!

Zeneovis foglalkozások a városi gyereknapon

2021-05-29
A gyereknapon legjobb közös élményeket gyűjteni!

Egykori zeneovisaink sikert sikerre halmoznak!

2021-03-30
Újabb jó hírek érkeztek csellistáinktól. Hartyáni Zsuzsanna tanárnő növendékei nagyon szépen szerepeltek a Sistrum Zenei Versenyen.

300 ezer Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült a Tálos Edit Alapítvány

2021-02-12
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Tálos Edit Alapítvány 300.000 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el a Nemzeti Együttműködési Alap – Új nemzedékek jövőjéért kollégiuma által meghirdetett pályázaton.

Érték- és hagyományőrző tablókiállítás nyílt a Hermannban

2020-12-07
Rendhagyó módon nyílt tablókiállítás a Hermann László Zeneiskolában a névadó munkásságáról. A Tálos Edit Alapítvány az intézmény egykori igazgatójának, tanárainak és a Városi Levéltár munkatársainak a közreműködésével szervezte meg a tárlatot, és állította ki a hét tablót az aulában.

A dalok segítenek emlékezni is

2020-12-01
Szabó Adriennt, az Ars Musica Zenebarátok Egyesületének elnökét, kórusvezetőjét karácsonyi fellépések emlékéről kérdeztük. Idén dalok helyett rukkoljon ki történetekkel.

Támogatóink:

További információért kattintson ide!